Aktualności

Taśma na ogrodzenia. Zachowaj prywatność w swoim ogrodzie. 6 stycznia, 2020

Montaż taśmy na płot Montaż taśmy ogrodzeniowej jest stosunkowo prosty i polega na przekładaniu taśmy przez co dwa sąsiadujące druty panela ogrodzeniowego. Zakończenie taśmy ogrodzeniowej mocowany za pomocą specjalnych listew zaciskowych, które gwarantują dobre trzymanie końca taśmy. Listwa ta zakrywa również zakończenie taśmy ogrodzeniowej. Przeczytaj również: Taśma ogrodzeniowa producent Schody w ogrodzie Grzyby w ogrodzie. […]

Więcej >
Taśma ogrodzeniowa

Schody w ogrodzie 31 maja, 2019

Galeria – Schody w ogrodzie Przeczytaj rónież: Pomóż pszczołom w swoim ogrodzie Grzyby w ogrodzie. I co teraz? Ogród japoński. Japońska sztuka ogrodowa. Producent schodów Białystok

Więcej >
Schody w ogrodzie Białystok

Pomóż pszczołom w swoim ogrodzie 15 kwietnia, 2019

Pszczoły, trzmiele czy też osy samotnice, to nasze rodzime gatunki owadów, które zapylają rośliny w naszych ogrodach. Ich rola jest nieoceniona, stąd też powinniśmy pomóc im przetrwać w środowisku, które tak intensywnie eksploatujemy.

Więcej >
Pszczoły w ogrodzie Białystok

Trawnik idealny. Jak poprawić kondycję swojego trawnika? 7 lutego, 2019

Aby nasz trawnik wyglądał pięknie, musimy należycie o niego zadbać. Zamieszczamy w naszym wpisie kilka porad jak właściwie zadbać o trawnik w ogrodzie.

Więcej >

Zima w ogrodzie. Jak przygotować ogród do zimy? 12 października, 2018

Przeczytaj rónież: Trawnik idealny. Jak poprawić kondycję swojego trawnika? Grzyby w ogrodzie. I co teraz? Ogród japoński. Japońska sztuka ogrodowa.

Więcej >
Zima w ogrodzie. Jak przygotować ogród do zimy?

Grzyby w ogrodzie. I co teraz? 10 września, 2018

Przeczytaj rónież: Trawnik idealny. Jak poprawić kondycję swojego trawnika? Zima w ogrodzie. Jak przygotować ogród do zimy? Ogród japoński. Japońska sztuka ogrodowa.

Więcej >

Ogród japoński. Japońska sztuka ogrodowa. 26 lipca, 2018

Japońska sztuka ogrodowa to głównie harmonia, prostota oraz elegancja. Chęć zamknięcia w małej formie czegoś znacznie większego. Udana próba odtworzenia w miniaturze części krajobrazu – rzek, jezior, lasów, gór, dolin oraz roślinności, która im towarzyszy.

Więcej >
Ogród japoński. Japońska sztuka ogrodowa.